2020

22/01/2020Kijk op nieuw OverschildOverschild (NL)Midden-Groningen
4/5/2020SteigerbankOverschild (NL)Natuurhuisje
13-19/6/2020Kasper zoekt OerolTerschelling (NL)Oerol

2019

20/01/2019Peilschaal NAPTerschelling (NL)Passantenhaven
2/03/20197 x 7 -1Zuidwolde (NL)Groen Ommetje
2/06/2019Ode à l’éphémèreMuespach(F)Stuwa
5-7/07/2019Glimp 2.0Deventer (NL)Hoogtevrees
5-7/07/2019ZichtlijnDeventer (NL)Deventer op Stelten
13-19/07/2019GLIMP 2.0Nijmegen (NL)Het Eiland
13-19/07/2019ZichtlijnNijmegen (NL)Het Eiland
27-29/09/2019Travaux d’eauArbas (F)Pronomade’s
4/10/2019VDEV Lc publieksprijsLeeuwarden(NL)Keunstwurk
1/12/2019Along the tears‘t Waar (NL)Waarkunst
23/12/2019LevitaGroningen (NL)Circus Drome

2018

10-24/06/2018Nieuw Antrocopeens PeilTerschelling (NL)ISISA
Waddenacademie
Oerol
30/06/2018GetijdenwijzerTerschelling (NL)Passantenhaven
15/07/2018Oog van GodScheemda (NL)OCU
27-29/07/2018RimpelingDiepenheim(NL)Heimland
4/09/2018Uitgeraasd?t Waar(NL)Waarkunst

2017

1/01-08/2017End of Oil’t Waar (NL)Waarkunst
17/06-07/2017ProportieFinsterwolde (NL)OCU
28-30/07/2017GolflengteDiepenheim (NL)Heerlijk zicht

2016

12-31/03/2016A Piece of 2Utrecht (NL)Spring
10-19/06/2016Drie StrekenTerschelling (NL)Oerol
28-30/07/2016SchraapzuchtWismar (D)
02/08/2016SchraapzuchtDuelmen (D)Dülmener Sommer
05-21/08/2016End of OilBergen (NL)Zomer aan de Roosloot
25-27/08/2016SchraapzuchtAlkmaar (NL)Cultuurpark de Hout
12/11/2016Wunderkammer‘s-Hertogenbosch (NL)
November music
03/12/2016End of Oil’t Waar (NL)Waarkunst

2015

12-21/06/2015Zeven StrekenTerschelling (NL)Oerol
26-27/06/2015SchraapzuchtPurmerend (NL)Reuring
1-2/08/2015SchraapzuchtAmien (F)
22-23/08/2015SchraapzuchtHerford (D)Marta 10

2014

6/02/2014SchraapzuchtBrugge (B)Wintervonken
12/04/2014Schraapzucht’t Waar (NL)Waarkunst
17/05/2014BreekbaarGroningen (NL)Try-out/ herneming
14-22/06/2014GlimpTerschelling (NL)Oerol
28-29/06/2014SchraapzuchtTilburg (NL)Mundial (Brabantse premiere)
12-13/07/2014SchraapzuchtGdansk (PL)Feta
23-24/08/2014BreekbaarAalst (B)Cirk
29-30/08/2014BreekbaarKendal (GB)Mintfest
 10-14/10/2014Coaching Minerva scenografie studentenGroningen (NL)Jonge harten
21-12/22-2/2015 Tetrahedron’t Waar (NL)Waarkunst
22/11/2015Binkbeats styling stage setUtrechtBinkbeats

2013

26/05/2013Breekbaar (try-out)’t Waar (NL)Waarkunst
1-2/06/2013SchraapzuchtChamarande (F)Chateaux de Chamarande
15-23/06/2013BreekbaarTerschelling (NL)Oerol
6-7/07/2013BreekbaarDeventer (NL)Deventer op stelten
10/07/2013SchraapzuchtSchagen (NL)Karavaan
13-14/07/2013BreekbaarDoetinchem (NL)Buiten gewoon
17-19/07/2013BreekbaarNijmegen (NL)Op het eiland
3-4/08/2013SchraapzuchtIdar Oberstein(D)Strassentheater
12/09/2013BreekbaarGroningen (NL) (besloten)
20-29/09/2013SchraapzuchtSao Paolo (BR)SESC

2012

17-18/02/2012Salto VitaleOsaka (JP)CCO
Art complex
18-19/05/2012SchraapzuchtBiarritz (F)Arts de la rue
1-2/06/2012SchraapzuchtAubagne (F)Festival Chaud Dehors
16-25/06/2012Contre Nature (project Tricyclique, i.s.m. Marc van Vliet, Pé Okx)Terschelling (NL)Oerol
13-14/07/2012SchraapzuchtHeppenheim (D)Festspiele
26-28/07/2012SchraapzuchtLienz (A)olala
30-31/08/2012SchraapzuchtLonden (GB)Watch this space
10-11/08/2012SchraapzuchtKaiserslautern (D)alles-muss-raus
4-5/09/2012SchraapzuchtDorset (GB)Inside out
13-16/09/2012Contre Nature (project Tricyclique, i.s.m. Marc van Vliet, Pé Okx)Noirlac (F)Abaye de Noirlac
28-29/09/2012SchraapzuchtHalle (B)CC ’t Vondel
5-6/10/2012SchraapzuchtTerrassa (SP)TNT

2011

24-26/02/2011SchraapzuchtValencia (SP)VEO
29-30/04/2011SchraapzuchtVieux Conde (F)les Turbulentes
13-14/05/2011SchraapzuchtMainz (D)no strings attached
17-25/06/2011Hellend VlakTerschelling (NL)Oerol
1-2/07/2011Hellend VlakDeventer (NL)Deventer op stelten
7-8-9/07/2011SchraapzuchtKrakow (PL)Teatr KTO
14-16/07/2011Hellend VlakHoorn (NL)de Karavaan
21-24/07/2011SchraapzuchtGent (B)Mira Miro
11-13/08/2011Hellend Vlak‘s-Hertogenbosch (NL)Theaterfestival Boulevard
17-20/08/2011Hellend VlakAurillac (F)Festival d’Aurillac
25-27/08/2011Hellend VlakDinkeldal (NL)kunsten op straat
1-3/09/2011Hellend VlakHeerlen (NL)Cultura nova
14-16/10/2011SchraapzuchtSevilla (SP)Sevilla fest

2010

12-13/05/2010SchraapzuchtGroningen(NL)Noorderzon
21-23/05/2010SchraapzuchtDetmold (D)Strassentheater-detmold
03-05/06/2010SchraapzuchtRastatt(D)Tete-a-tete
18/06/2010Salto VitaleHardenberg (NL)jij en overijssel
01-03/07/2010SchraapzuchtMunchen (D)Tollwood
06-07/08/2010SchraapzuchtPerigeux (F)Mimos
11-14/08/2010SchraapzuchtLibourne (F)Festarts
20-21/08/2010SchraapzuchtAalst (B)Cirk
27-28/08/2010SchraapzuchtSchwerte (D)Welttheater-der-strasse
03-05/09/2010SchraapzuchtKendal (GB)Mintfest
11/09/2010SchraapzuchtLessines (B)
1-2/10/2010SchraapzuchtSalon-de-Provence (F)Karwan
05-07/11/2010SchraapzuchtCharleroi (B)pba-eden
24-25/09/2010Soundscape/installatie Ism Wilco AlkemaAmsterdam (NL)Robodock

2009

7-10/04/2009Salto VitaleOudtshoorn (ZA)Klein Karoo National Arts festival
28-30/05/2009SchraapzuchtValladolid (ESP)Festival de teatro y artes de calle
06-07/07/2009SchraapzuchtDelft (NL)Mooi weer spelen
23-24/06/2009SchraapzuchtPoznan (PL)Malta festval
27-28/06/2009SchraapzuchtDrachten (NL)Simmerdeis
3-5/07/2009Salto Vitale, SchraapzuchtDeventer (NL)Deventer op stelten
19-22/08/2009SchraapzuchtAurillac (F)Festival d’Aurillac
04-05/09/2009SchraapzuchtAken (NL)(D)Cultura Nova
10-20/09/2009Salto VitaleNew York (US)New Island festival
23-27/09/2009SchraapzuchtDalfsen (NL)Tuin der lusten

2008

13-22/06/2008SchraapzuchtTerschelling (NL)Oerol
02-06/07/2008SchraapzuchtVlissingen (NL)Onderstroom
07-10/08/2008SchraapzuchtHasselt (BE)Theater op de markt
15-17/08/2008SchraapzuchtDronten (NL)Lowlands
29-30/08/2008Salto VitaleKendal (UK)
12-13/09/2008SchraapzuchtNijmegen(NL)Lux
18-20/09/2008SchraapzuchtOldenzaal(NL)Overijssel op straat
26-28/09/2008Salto VitaleLonden (UK)National theater
17-20/03/2008Workshop ArtezZwolle (NL)

2007

31/05/2007
01-02/06/2007
Tocht HernemingSchijndel (NL)
14-16/06/2007TochtZürich (CH)
22-24/06/2007TochtUdenhout (NL)Festipet
29-30/06/2007Salto VitaleWinchester (UK)Hat Fair
13-14/07/2007Salto VitaleHarcourt (F)
21-22/07/2007Salto VitaleHeemskerk (NL)
27-28/07/2007Salto VitaleLichtenvoorde (NL)Zwarte Cross
4-5/08/2007Salto VitaleBoekarest (RO)
19-22/09/2007TochtAmsterdam (NL)

2006

07/05/2006Tocht, Try-outLandgoed Vilsteren (NL)De Tuin der Lusten
11-14/05/2006TochtLandgoed Vilsteren (NL)De Tuin der Lusten
23-27/05/2006TochtUtrecht (NL)Festival a/d Werf
17-24/06/2006TochtTerschelling (NL)Oerol
01-02/07/2006Salto VitaleChieri (I)É Strada
15-17/07/2006TochtNijmegen (NL)
26-27/07/2006Salto VitaleLienzOLALA
05-12/08/2006TochtDen Bosch (NL)Boulevard Theaterfestival
20-23/09/2006TochtAmsterdam (NL)Robodock
04-07/10/2006TochtOldenzaal

2005

04-06/08/2005Salto VitaleStockton (UK)
11-13/08/2005TegenwindDen Bosch (NL)Boulevard Theaterfestival
18-20/08/2005TegenwindBremen (D)La Strada – Tik Theaterburo
29/07/2005TegenwindBreda (NL)
01-02/07/2005TegenwindAmersfoort (NL)Festival Etcetera
19/06/2005Speciale productie ter afsluiting festival ism Silo TheaterTerschelling (NL)Oerol
25-27/05/2005TegenwindUtrecht (NL)Festival a/d Werf
5-6/05/2005TegenwindDiepenheim (NL)
03-04/06/2005Salto VitaleManchester (UK)X.Trax
30/04/2005Salto VitaleSeneffe (B)Walrus
16/04/2005Salto VitaleSchijndel (NL)

2004

23-24/09/2004TegenwindAmsterdam (NL)
15-17/09/2004TegenwindBiezenmortel (NL)Carboard Sky
12/09/2004Salto VitaleWormerveer (NL)
12-15/08/2004Salto VitaleHasselt (B)Theater op de Markt
07-08/08/2004Salto VitaleDen Bosch (NL)
17/07/2004Salto VitaleZwolle (NL)Overijssel Op Straat
26/06/2004Salto VitaleOldenburg (D)Staatstheater
11-20/06/2004TegenwindTerschelling (NL)Oerol
21-22/05/2004Salto VitaleValladolid (ESP)

2003

17-20/09/2003Salto VitaleRotterdam (NL)Robodock
14/09/2003Salto VitaleLeuven (B)UZ Gasthuisberg
05-06/09/2003Salto VitaleRamonville (F)Festival de Rue de Ramonville
29-31/08/2003Salto VitaleDronten (NL)Lowlands Festival
20-23/08/2003Salto VitaleAurillac (F)Festival d’Aurillac
14-16/08/2003Salto VitaleLibourne (F)Mairie de Libourne
02-03/08/2003Salto VitaleGraz (AT)La Strada
23-25/07/2003Salto VitaleGent (B)Gentse Feesten – ISTF
11-13/07/2003Salto VitaleEindhoven (NL)Plaza Futura
28-29/06/2003Salto VitaleSotteville Les Rouen (F)Festival Viva Cité
4-6/07/2003Salto VitaleAmersfoort (NL)Festival Etcetera
23-25/01/2003Onderzoek voorstelling ism Geert Jonkers en Miranda KolvoortEindhoven (NL)

2002

15-17/09/2002Salto VitaleAmsterdam (NL)Robodock Festival
29/08/2002Salto VitaleNijmegen (NL)Armada Festival
2-3/08/2002Salto VitaleVlaardingen (NL)Stadspark het Hof
27-28/07/2002Salto VitaleIJmuiden (NL)Zeezicht
24/07/2002Het WebBladel (NL)Bladelse zomerfeesten
27-28/06/2002Salto VitaleBreda (NL)Valkenberg Festival
15-22/06/2002Salto VitaleTerschelling (NL)

2001

28/08/2001Het WebHeeze (NL)Brabantse Dag
15-24/06/2001Het WebTerschelling (NL)Oerol
15/05/2001Het WebAmersfoort (NL)Vario Mundo
29/04/2001Het WebAlphen aan de Rijn (NL)festival Parkkunst

2000

28/07-13/08/2000KippedriftAmsterdam (NL)De Parade
14-23/07/2000KippedriftUtrecht (NL)De Parade
30/06-09/07/2000KippedriftDen Haag (NL)De Parade
15-24/06/2000KippedriftTerschelling (NL)Oerol
22-23/04/2000Het WebSchijndel (NL)Paaspop

1999

19/09/1999HoefslagwerkHaren N-BLandgoed Nemelear
09-10/09/1999HoefslagwerkLeeuwardenFestival Zomerpodium
11-15/08/1999Hoefslagwerk‘s-HertogenboschTheaterfestival Boulevard
11-20/06/1999HoefslagwerkTerschelling (NL)Oerol

1998

Oprichting theatergroep Tuig

1995 t/m 1998

Reizende theatervertellingen voor kinderen met paard en wagen op reizend festival de Parade.

1993 t/m 2000

Ontwerp en uitvoering van diverse kostuums en acts voor de Wandelende Bar, animatie act. Verschillende creaties voor festivals en bedrijfsfeesten, o.a theaterfestival Boulevard, De Parade, Lowlands, Oerol en de Gentse Feesten.

1980 t/m 1993

Ontwerp en uitvoering in decorbouw, interieurbouw en grafische vormgeving voor huis/bedrijfsinrichtingen en bedrijfsfeesten/ Standbouw.

Gewerkt met en voor Bel Esprit, Eindhoven. Afscheidsspektakel van Dhr. W. Dekker Philips te Louisan, Zwitserland. Stage-decor festival Pinkpop 1981, ontwerp en uitvoering. Diverse interieur en exterieur, standbouw ontwerp en uitvoering. Decor, platenhoezen ontwerp. Bots boek ontwerp.

Camperontwerp. Interieur/exterieur.

Diversen grafisch ontwerpen.

1978 t/m 1981

Opleiding MTS St. Lucas te Boxtel, afdeling reclame/decor/Grafische vormgeving.

Sluit Menu
Google translate »